نمایشگاه ایران هلث 96

 به امید دیدار شما در بیستمین نمایشگاه ایران هلث

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت ایران هلث با18 سال سابقه، به عنوان دومین رخداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت در منطقه است که بصورت سالانه در حوزه سلامت و با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و همکاری شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اردیبهشت ماه هر سال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد و سالانه بیش از 20000 نفر از این نمایشگاه بازدید به عمل می آورند.

کنگره بین المللی استانداردهای تجهیزات پزشکی و استریلیزاسیون

هفتمین کنگره تخصصی و اولین کنگره بین المللی استانداردهای تجهیزات پزشکی ومواد حوزه کنترل عفونت واستریلیزاسیون با حمایت دانشگاه علوم پزشکی ایران و مجمع خیرین سلامت کشور و با همکاری معاونتهای بهداشت و درمان و توسعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی- سازمان غذا و دارو- دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی - مركز تحقیقات بیماریهای عفونی و گرمسیری- مركز مدیریت بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی-انجمن کنترل عفونت- مركز سلامت محیط و كار-  مركز مدیریت بیماریهای واگیر- مركز نظارت و اعتبار بخشی امور درمان- دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشتدفتر ارزیابی فناوری تدوین استاندارد و تعرفه سلامت - دانشگاه علوم پزشکی تهران- اداره کل استاندارد استان تهران - سازمان تامین اجتماعی- سازمان حفاظت محیط زیست- شهرداری تهران- پژوهشگاه استاندارد سازمان جهانی استریل- شرکت اوزان وابسته به سازمان تامین اجتماعی- سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران و آزمایشگاه مرجـع سلامت ، در تاریخ 30 الی 31 مردادماه 1396 به همراه جشنواره انتخاب آثار و تحقیقات برتر حوزه کنترل عفونت و کارگاههای تخصصی در مرکز همایشهای بین المللی رازی برگزار می گردد .

 

آشنایی با اتوکلاو

اتوکلاو یکی از تجهیزات مورد نیاز در اکثریت مراکز درمانی می باشد. دستگاه اتوکلاو برای استریل تجهیزات استفاده می شود و برمبنای فشار و دما عملیات استریل را انجام میدهد. نکته قابل توجه در استفاده از اتوکلاو این است که فقط برخی از تجهیزات پزشکی را می توان در داخل اتوکلاو قرار داد چرا که اکثر تجهیزات پزشکی نسبت به فشار و دمای بالا حساسیت دارند. اتوکلاو انواع مختلفی دارد که با آشنا می شوید.

مدیریت پسمانده های بیمارستانی

طبقه بندی WHO در مورد مواد زائد مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستانی، زائدات عمومی و زائدات بیمارستانی است. همچنین در یک دسته بندی دیگر می توان انواع زباله ها را بر اساس منبع تولید شامل مواد زائد ویژه بیمارستانی، مواد زائد آشپزخانه و شبه خانگی  تفکیک نمود. تقسیم بندی انواع زباله در انستیتو کانسر به صورت پایلوت و به صورتی وسیع طی سالهای 1385 تا 1387 اجرا شد ولی متاسفانه بخاطر مشکلات عدیده از جمله کمبود بودجه با شکست مواجه شد.

map-iran

نمایندگی ها

شماره های تماس

  • Demo

    تلفن

    021-88319931
  • Demo

    کارخانه

    021-56230697

آدرس

تهران - خیابان استاد مطهری - خیابان قائم مقام فراهانی
کوچه 26 - پلاک 4 - واحد 15

پشتیبانی